Вхідні двері

 

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Відкриті балкони недорого та якісно!

На сьогоднішній день дуже популярно ремонтувати балкон або лоджію, одні закривають її металопластиковими рамами інші хочуть залишити відкритий балкон або лоджію. Цей розділ присвячений городянам Запоріжжя, які хочуть залишити балкон відкритим, але змінити дизайн балкона.
Почнемо з варіантів балкона, трохи обмовимося, даний тип відкритого балкона актуальний з металевими поручнями, якщо у вас бетонні перильні огорожі, то вам можливо цей розділ не буде корисним, якщо, звичайно, ви не захочете демонтувати плиту балкона.
І так, відкриті балкони, а саме їх дизайн актуальний для 5-ти поверхових будинків ("Хрущовок"), 3 та 2 поверхових будинків ("Сталинок") та інших типів. Чому ви запитаєте, та тому що будинки старі та старі, і додатково навантажувати вікнами балконну плиту може бути не варто, через їхню аварійність. Крім того, дані балкони, з точки зору ціни на відкритий балкон або засклений балкон, звичайно більш приваблива ціна на відкритий балкон з новим дизайном.
Що означає новий дизайн відкритого балкону? Це нові перильні огорожі, які можуть бути зварені, а можуть бути й ковані. Крім того, щоб створити родзинку перил, можна їх патинувати. Відкритий балкони приваблюють присутністю квітників. Квіткарі - це окрема графа, тому що більшість господинь можуть розташувати на перилах відкритого балкона красиві квіти в квітниках, які завжди виділятимуть ваш балкон від інших і радуватимуть вас.

Якщо ваш балкон знаходиться на останньому поверсі, то варто подумати про козирку. Красивий і практичний козирок найкраще зробити з полікарбонату, так як на ринку безліч кольорів даного матеріалу. Козирок можна зробити гнутий або скатний, а так само з куванням або без неї.

ВІДКРИТІ БАЛКОНИ В КАРТИНКАХ ( ФОТО)- ЗАПОРІЖЖЯ:

Малюнок - "Комбінований балкон"

Малюнок - "Відкритий балкон з козирком"

Наші роботи - кований відкритий балкон картинка!

 

 

Відкритий балкон "під ключ"

Ми робимо відкритий балкон під ключ.
Що це означає і яка ціна? Все починається з дизайну - можете запропонувати свій малюнок, проект, а можемо і ми запропонувати із залученням дизайнера.
Після чого вважається ціна на балкон:
-перила;
-Квіткар (якщо потрібен);
-козирок (якщо є); -підлога (якщо потрібна плитка); -і інші побічні роботи. І після всі калькуляції та домовленості сторін приступаємо до роботи.
Ціна відкритого балкона найчастіше нижча, ніж балкона зі склінням.

 

Всі питання, що вас цікавлять, ви можете задати за телефоном: 0991514663 0684489320 0932508965