Вхідні двері

 

Купити вікна в садок і школу - найкраща пропозиція!!!

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Які вікна вибрати в садочок та школу для наших дітей?

Більшість із нас мають дітей, вони як і всі їхні однолітки проходять основні стадії життєвого шляху - відвідують садок, а потім вступають до школи. Як у вас, так і в інших закладах прийнято вносити батьківські збори: десь треба поміняти меблевий інвентар, десь пофарбувати стіни, а десь замінити вікна.

На наш погляд - вікна в садок або в школу - це дуже важливий вибір, тому що діти повинні сидіти в теплі, а як відомо, левова частка втрат тепла в школах та садках йде через вікна через велику площу скління. Крім того, вікна мають бути сертифіковані, хоч ви і вибираєте заміну вікон не до себе додому, вам необхідно пам'ятати, що там навчаються ваші діти.

І остання ціна. Ціна має бути лояльна до молодих тат та мам, які вирішили спільно з батьківським комітетом замінити вікна у класі школи чи дитсадка.

Ми пропонуємо програму заміни вікон для шкіл та дитячих садків. Особливості нашої пропозиції -

  • енергозберігаючі стекла (вимоги енергозбереження для скління віконних та дверних отворів)
  • сертифікація - віконної продукції, фурнітури, склопакетів, профілю, тобто наші вікна сертифіковані як продукт, так і окремо за комплектуючими (вимога санітарно-епідемічної станції)
  • ціна, вікна ще дешевше, якщо ви ставите в дитячий садок або школу (додаткова знижка від нас)

Крім того, ми можемо похвалитися не одним об'єктом у місті Запоріжжі, де у садку чи школі ми встановили вікна. Наша пропозиція для деяких освітніх установ Запоріжжя комплексні - заміна вікон, укоси на вікна та встановлення захисту у вигляді захисних ролет або решіток з віконницями (вимоги пожежної інспекції).

Довіряйте професіоналам у Запоріжжі!