Вхідні двері

 

Короткий курс покупця

< /td>

Вирішивши поміняти старі дерев'яні вікна на нові пластикові, Ви зіткнетеся з цілим рядом питань: куди звернутися, який вибрати профіль вікна, який встановити склопакет, скільки обійдуться вікна та їх монтаж та багатьма іншими.

На сьогоднішній день існує безліч профільних систем, які виготовляють як зарубіжні, так і вітчизняні виробники, і в яких розібратися, не маючи попередньої підготовки дуже важко. Кваліфіковані співробітники компанії "Надійні Вікна" віддали перевагу профільним системам ALUPLAST, GEALAN та WDS, тому що визнали їх якісним та перспективним матеріалом для виробництва вікон ПВХ.

Для бажаючих скористатися професійними рекомендаціями експертів компанії "Надійні вікна" ми наводимо таку інформацію.

Усього кілька років тому в Росії почали створювати виробництво з випуску профілю ПВХ. Причиною цього стали економічні та технічні чинники. Сьогодні все більше провідних зарубіжних компаній створюють у Росії виробництва. Використання технологічного процесу зарубіжних компаній робить якість профілю ПВХ, що виробляється в Росії, ні факт, що не гірше за імпортний аналог. Завдяки цьому пластикові вікна вітчизняного профілю набагато виграють у ціні, але швидше за все програючи як.

Будьте уважними! Заощаджуючи при виборі виробника на незначній сумі, Ви можете зіткнутися з додатковими витратами вже через кілька років, коли виникне проблема вікна, що вийшло з ладу, або пожовклого профілю.

Профільні системи Німеччини

Встановлюваний віконний профіль обов'язково має бути пристосованим до кліматичних особливостей нашої країни. На сьогоднішній день на ринку пластикових вікон пропонується великий вибір профільних систем, спеціально розроблених для країн із суворим кліматом. Перед початком виробництва профілю для України було проведено докладні дослідження можливих проблем, пов'язаних з експлуатацією вікон ПВХ на Далекому Сході та Сибіру. Розробивши унікальний високотехнологічний профіль шириною 70 мм, компанії ALUPLAST та GEALAN, з перевагами яких ви можете ознайомитись на відповідних розділах сайту, запропонували його споживачеві.

Ми використовуємо у своїй роботі саме ці профілі, оскільки крім низки технічних переваг ці профільні системи відрізняються винятковою білою.

При покупці пластикових вікон слід звертати увагу на умови покупки та якість сервісу: кредит, знижки, гарантії, додаткові послуги, умови доставки та встановлення.

Перш ніж замовити пластикові вікна, обов'язково продумайте відповіді на такі запитання:

  • Де Ви хочете встановити пластикові вікна: в котеджі, в адміністративній будівлі, в житловій квартирі і т.д.
  • Чи надаєте Ви до збереження тепла в приміщенні підвищені вимоги.
  • Виходять вікна приміщення на подвір'я або на галасливу, жваву вулицю.
  • З якого профілю повинні бути виготовлені вікна. Кожна система профілів має свої показники: монтажна ширина, камерність та інші.
  • Які форми та кольори повинні бути вікна, який варіант відкривання стулок Вас влаштує.
  • Який склопакет необхідно встановити - однокамерний або двокамерний, який товщини. Чи необхідно встановити теплопакети (склопакети з низькоемісійним енергозберігаючим - склом).
  • Яка фурнітура необхідна: протизламна, багатофункціональна, стандартна або економ.
  • Чи бажаєте встановити підвіконня, укоси, відливи, москітні сітки.
  • Чи потрібно встановлювати додаткові пристрої вентиляції.
  • Чи хочете ви, замовити ще й обробку, наприклад(укоси) і т. д.