Вхідні двері

 

Ціни на фурнітуру та автоматику для відкатних воріт. Спеціальна пропозиція у Запоріжжі 2022 року – 4500 гривень!

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Купити фурнітуру для відкатних воріт у Запоріжжі можна у нас купити за акційною ціною від 4500 гривень за комплект. Дана фурнітура підходить для воріт до 4300 мм у довжину та 2000 мм у висоту та зашитий профнастилом.

Фурнітури для відкатних воріт з прорізом до 8500 мм, ми можемо запропонувати за ціною 9000 гривень. Всі ці комплекти фурнітури для воріт дозволять вам самостійно зібрати відкатні ворота.

Виготовимо відкатні ворота, зробимо монтажні роботи та поставимо автоматику для відкатних воріт.

А тепер по етапу:

  • Виготовлення відкатних воріт, наприклад ви вирішили зробити відкатні ворота розміром 4000 х 2000 (висота ), із профнастилу. Вартість металу на ворота, фурнітури для воріт, профнастилу одностороннього та роботи з виготовлення = 19000 гривень!
  • Монтаж воріт. Для встановлення відкатних воріт необхідно виконати бетонування майданчика для кареток відкатних воріт (фурнітура) та приводу автоматики, зробити підготовчі роботи для розміщення верхніх тримачів та нижнього уловлювача. Вартість таких робіт із матеріалом від 4500 гривень у Запоріжжі.
  • Автоматика для відкатних воріт з базовою комплектацією - привід, рейка та 2 пульти, від 240 євро + монтаж від 3000 гривень. Додаткові елементи для автоматики на ворота - фотоелементи, сигнальна лампа та інше, ми завжди зможемо доставити.
  • Тепер ви знаєте скільки коштує у нас фурнітура для відкатних воріт і скільки коштують самі відкатні ворота. 

Хочете відкатні ворота та дізнатися вартість, для початку подивіться як ми робимо відкатні ворота:

Починаємо виробництво відкатних воріт із заповненням сендвіч панелей – фільонка. Ці відкатні ворота коштують трохи дорожче, але й виглядають багатшими, особливо в парі з секційними воротами поряд (дивіться нижче). Нижче приділимо деталям виготовлення воріт - фарбування, зачистка швів, заповнення полотнами воріт:

Тепер трохи поговоримо про якість виготовлення відкатних воріт. Важливо зробити відкатні ворота раз і надовго, щоб було гарно і якісно. Ми робимо ворота з різного матеріалу: з профнастилу, з листа сталі, сендвіч панелі, фільонки та інші. Ми маємо великий досвід виготовлення відкатних воріт та автоматизації відкатних воріт. Наші ціни у Запоріжжі та Дніпрі на відкатні ворота вас приємно здивують.

І які вони наприкінці виконання замовлення, ці відкатні ворота? Гарні відкатні ворота - це обличчя вашого будинку. Бажаєте дізнатися ціну на відкатні ворота? Телефонуйте

Откатні ворота та хвіртки з сендвіч панелі HORMANN у Запоріжжі, автоматика для відкатних воріт, хвіртка з сендвіч панелей від 12000 гривень у Запоріжжі

Пропонуємо приклад відкатних воріт своїми руками.

Якщо вам потрібні якісні відкатні ворота, то ми вам запропонуємо свій досвід. Ми виготовимо відкатні ворота, продамо і поставимо вам фурнітуру і автоматику для відкатних воріт, заповнимо профнастилом або сендвіч панелями проріз. Найкращу якість та за найкращою ціною фурнітура для відкатних воріт у Запоріжжі можна купити у нас.

Відкатні ворота, фурнітура для воріт ціна, купити фурнітуру для відкатних воріт, Запоріжжя

 

Купуйте за супер ціною фурнітуру для воріт з вагою до 400 кг і довжиною до 4 метрів - 4500 гривень!

Купуйте за супер ціною фурнітуру для воріт з вагою до 800 кг і довжиною до 8 метрів - 9000 гривень!

0991514663 0684489320 0932508965