Вхідні двері

 

Вікна GEALAN - Надійні Вікна Запоріжжя

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Німецька компанія «ГЕАЛАН» («GEALAN») була заснована Адамом Фіккеншером (Adam Fickenscher) у 1921 році в м. Шлегель (Schlegel) поряд з г. Хоф (Hof). У 1956 р. син засновника фірми Тео Фіккеншер створює нову філію фірми з переробки пластмас, вироби якої з самого початку надходять на ринок під маркою GEALAN. Розробка першого віконного профілю датується 1968 роком, а 1979 назва продукту GEALAN стає після заснування підприємства GEALAN WERK Fickenscher GmbH назвою фірми. Головний завод було відкрито у Німеччині (м.Танна) 1992 року. У 2004 році стартувало екструзійне виробництво в Санкт-Петербурзі, а також було відкрито представництво GEALAN Fenster-Systeme GmbH в Москві. Восени 2005 року в Новосибірську під власною маркою почав працювати цех із виробництва профілів S 8000 – ЗАТ «ГЕАЛАН-СИБІР».
Пластикові та металопластикові вікна та двері фірми GEALAN повністю відповідає суворим європейським нормам, що підтверджується сертифікатами та актами випробувань практично всіх німецьких та інших іноземних інститутів, акредитованих у різних міжнародних системах стандартизації. Крім того, фірма GEALAN є власником сертифікату вищого міжнародного стандарту DIN EN ISO 9001. У нашій країні німецька фірма GEALAN однією з перших отримала сертифікат Держбуду Росії, що включає сертифікат відповідності, гігієнічний сертифікат та пожежний сертифікат. Більш того, завдяки високій якості продукції та конструктивній досконалості віконних систем GEALAN фірма GEALAN була включена до числа розробників нових російських ГОСТів. Перевагою компанії GEALAN є різноманітність профільних систем: система S3000 з монтажною глибиною 62 мм та можливістю використання склопакета до 33 мм у плоскозміщеній та до 49 мм у плоскосуміщеній системах, що забезпечує високий ступінь тепло- та шумозахисту пластикових вікон; система S 7000 IQ з конструктивною глибиною 74 міліметри, розроблена для підвищення теплозахисту; система S8000 IQ, в якій 4 або 6 камер та конструктивна глибина 74 мм забезпечують хорошу тепло- та звукоізоляцію. Всі системи оснащені двома ущільненнями по контуру, що легко обробляються. Крім того, компанія ГЕАЛАН пропонує кольорові профілі acrylcolor. Всі профілі копання мають високий рівень звукоізоляції, індекс якої дорівнює 25-35Дб.
      Матеріал, з якого виготовлені вікна GEALAN, є самозагасаючим, тобто плавиться лише за наявності джерела вогню. Велика надійність для неможливості проникнення через металопластикові вікна чи двері створюється за рахунок впровадження протиударного скла та обшивок, що підтверджується випробуваннями для класу ЕФ-1

 

Профільна віконна система GEALAN має низку переваг, щоб задовольнити потреби клієнта. Профіль GEALAN відрізняється від аналогів абсолютно гладкою блискучою поверхнею та елегантним зовнішнім виглядом. Такі вікна міцні та майже невибагливі у догляді. Зупинивши свій вибір на вікнах GEALAN, Ви зробите правильний вибір серед профілів класу стандарту.

GEALAN S 3000

Універсальна 3-камерна система із зовнішнім ущільненням GEALAN S 3000 - оптимальне рішення з позицій ціни та якості.

Монтажна глибина 62 мм і можливість використання склопакета товщиною до 33 мм у плоскозміщеній та до 49 мм у плоскосуміщеній системах забезпечує високий ступінь тепло- та шумозахисту пластикових вікон. Конструктивна жорсткість профілю досягається за рахунок численних внутрішніх перегородок та опорних перемичок.

 

< /td>

• трикамерна система

• системна ширина профілю 62 мм

• опір тепловіддачі з армуючим профілем 0,63 м sup2; З° / Вт

• опір тепловіддачі без армуючого профілю 0,73 м sup2; З° / Вт

• можливість встановлення склопакета товщиною 33 мм (однокамерний) та 32 мм (двокамерний)

GEALAN S 3000 Arcticс

Спеціально для Росії розроблено 5-камерний варіант GEALAN S 3000 Arctic з підвищеними енергозберігаючими характеристиками.

 

 

< /td>

трикамерна система

• системна ширина профілю 70 мм.

• опір тепловіддачі з армуючим профілем 0,70 м² З° / Вт

• опір тепловіддачі без армуючого профілю 0,76 м² З° / Вт

• можливість встановлення склопакета товщиною до 24 мм (однокамерний) та 42 мм (двокамерний)