Вхідні двері

 

Зростання виробництва

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Зростання будь-якої компанії та нарощування виробничих потужностей неможливі без високої підготовки та кваліфікації співробітників.

Компанія "Надійні Вікна" веде ефективну кадрову політику та створює для висококваліфікованих фахівців привабливі умови праці. Керівництво компанії впроваджує спеціальні програми із соціального захисту, техніки безпеки праці, підвищення кваліфікації, організації культурно-масових заходів.

У нашій компанії заохочується прагнення співробітників до поглиблення та розширення своїх професійних знань, а також до висунення нових і, головне, конкурентоспроможних ідей. Керівництво компанії завжди цікавиться думкою та пропозиціями спеціалістів, що працюють у сфері виготовлення та монтажу конструкцій з профілю ПВХ, про роботу компанії, про якість продукції, що нею виробляється, та надання послуг.

Компанія "Надійні Вікна" прагне до того, щоб вироблені профілі та конструкції були економічно привабливими для наших клієнтів. У той самий час, максимальне зниження собівартості жодним чином має призводити до зниження якості продукції і на послуг. Параметри продукції компанії повинні насамперед відповідати потребам та запитам покупця.

Економія коштів повинна полягати в оптимальному доборі факторів, що впливають на цінову політику: вікна виробляються на повністю автоматизованому устаткуванні, використовується мінімум ручної праці, великий обіг продажів. Завдяки цьому ми можемо запропонувати ефективні знижки та доступні ціни. Фундамент нашої роботи – це тісна співпраця та взаємодія з відомими торговими марками ALUPLAST, WDS та GEALAN. Щорічно в компанії «Надійні Вікна» проходять конференції та семінари з питань розвитку та технології виробництва світлопрозорих конструкцій та їх особливостей в Україні.

Всі менеджери нашої компанії мають сертифікати компанії Winkhause, що підтверджують навчання за програмою "Сегментація продуктів Winkhause на базі фурнітури Winkhaus Autopilot " та свідоцтва з техніки продажу світлопрозорих конструкцій від "Академії ALUPLAST " та свідоцтва щодо "Технології продажів вікон. Монтажники "Надійні вікна" також мають свідоцтва щодо навчання монтажу віконних та дверних конструкцій від "Академії ALUPLAST". Що підтверджує компетенцію наших співробітників у питаннях, що стосуються своєї продукції.