Вхідні двері

 

 

Пластикові вікна WDS

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

< a href="http://nadokna.zp.ua/index1.htm" target="_self">

Пластиковий профіль WDS (звучить як "ВДС") є непоганим вкладенням. Експлуатаційні властивості, які має цей профіль, зберігаються кілька років. Система віконного профілю WDS, що пропонує наша компанія, відповідає екологічним стандартам!

Сьогодні компанія WDS пропонує споживачеві профільну систему: 4,5,7,8,9 камерні системи.

WDS 5S - найпопулярніша система профілю за співвідношенням ціна та якість у Запоріжжі.

Найкраща ціна двостулкового вікна в Запоріжжі на бабурці вікна на кухню з ВДС з підвіконням, відливом та сіткою та з монтажем

Краща ціна тристулкового вікна в Запоріжжі на бабурці вікна в спальню з ВДС з підвіконням, відливом та сіткою та з монтажем

Краща ціна на вихід на балкон у Запоріжжі на бабурці з ВДС з підвіконням та з монтажем

Віконний профіль "WDS 5S " поєднує в собі зручність та функціональність пластику, що відповідає стандартам якості з теплозбереження та енергозбереження.

Відмінними рисами профілю "WDS 5S " є:

Чотирикамерна профільна система.

Монтажна глибина дорівнює 60мм.

Склопакет 32 мм (представлений тільки двокамерний).

Опір теплопередачі становить 0,70 м² З° / Вт

Підвищена звукоізоляція досягає 42 ДБ.

Підвищений захист від злому.

Екологічний склад для пластику

Підтверджується гегієнічним сертифікатом

WDS – це системи вікон та дверей, створені для Вашого комфортного життя. Профілі WDS розроблені з використанням сучасних технологій і доступні сьогодні, в 4-х та 5-и, 7 і 8 камерних системах, які є повністю взаємозамінними.
Виробництво системи ПВХ під брендом WDS знаходиться в розвиненому промисловому центрі України – місті Дніпропетровську та представляє її компанія «МІРОПЛАСТ».

Висококваліфікована команда розробників, сучасне високопродуктивне технологічне обладнання, лабораторний контроль гарантують високу якість та стабільність виробничого процесу. Якість продукції, що випускається, підтверджена сертифікатами відповідності системи УКРСЕПРО.