Вхідні двері

 

Фурнітура - Надійні Вікна

Порівняльні характеристики фурнітури WINKHAUS та фурнітури ZIGENIA (завантажити)

Порівняльні характеристики фурнітури WINKHAUS та фурнітури VHS (завантажити)

Ми перейшли на WINKHAUS ACTIVPILOT! Фурнітура AXOR.

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Якість віконної системи складається з багатьох показників. Часто покупці акцентують увагу на профілі вікна, відводячи незаслужено незначну. роль віконної фурнітури. Але не слід забувати, що саме від надійності та зносостійкості механіки вікна, віконної фурнітури: механізмів відкриття, петель, фіксаторів, засувок, запорів, залежить зручність та якість використання вікна в цілому. Усі механізми віконної системи повинні працювати стабільно та злагоджено, не реагувати на коливання температури, забезпечувати щільне закриття вікна та надійну фіксацію стулок у будь-якому з обраних власником положень.

Розуміючи всю важливість підбору якісної фурнітури, компанія «Надійні Вікна» зупинила свій вибір на надійних перевірених виробниках, лідерах ринку віконної фурнітуринімецьких фірмах WINKHAUSE та ROTO.

Можливості віконної фурнітури

Сучасна віконна фурнітура дозволяє одним рухом руки регулювати положення стулки, яка може відкриватися та надійно фіксуватися в декількох площинах, переходячи від щільного закриття в режим провітрювання та до повного відкриття. Стулки повинні рухатися плавно і без зайвого зусилля. За сучасними ГОСТами України якісна фурнітура має витримувати понад 20 000 відкриттів.

Ера незручних шпингалетів канула в минуле, все керування віконним механізмом сконцентровано в зручній поворотній ручці.

Якісна фурнітура забезпечує рівномірне притискання віконної стулки до рами, забезпечуючи підвищений рівень тепло- та звукоізоляції приміщення, а також надійний захист від продування.

Але існують і бюджетні варіанти, ціна їх значно нижча втім, як якість і довговічність безпроблемного використання.

Набір додаткових пристроїв дозволяє регулювати рівень відкриття рами в будь-якій площині, за винятком випадкового відчинення вікна. Що особливо важливо, коли у будинку є маленькі діти.

Якісно виконана та встановлена ??фурнітура в жодному разі не повинна завдавати власнику незручностей - заклинювати, замерзати, вимагати додаткових зусиль і т.д.

>

Віконна фурнітура «Roto»

Віконна фурнітура Roto виробляється на базі технологічних розробок компанії.

В основі замикаючого механізму Roto лежить ролик, який значно підвищує зносостійкість фурнітури і дозволяє досягти плавності її ходу. Ролик не піддається регулюванню.

Для забезпечення якісного, швидкого та зручного монтажу всі деталі та механізми фурнітури Roto обладнані додатковими фіксаторами, які закріплюють елементи в пазі до моменту встановлення шурупів.

Вібрація відкинутої стулки піднімається від протягів, що виникає від протягів, завжди зводиться до нуля за рахунок компенсатора.

 

Віконна фурнітура «Winkhaus»

Віконна фурнітура Winkhaus має низку додаткових переваг перед аналогічною продукцією інших виробників:

 • Петлі для стулок вагою менше 100 кг розташовані таким чином, що не виступають за краї стулки, забезпечуючи елегантний зовнішній вигляд вікна;
 • Кріпильні отвори для петель під стулки вагою 100 і 130 кг розташовані на одному рівні;
 • Предбачено додатковий кріпильний отвір для зварок вагою до 130 кг;
 • Петлі з цапфами виготовляються у двох варіантах: 3 та 5,8 мм;
 • Можливість регулювання розташування петель у трьох площинах дозволяє максимально точно виставити положення стулки та щільність притиску.

Якість фурнітури, що випускається підприємством, ретельно контролюється. Вироби тестуються на відповідність міжнародним стандартам за такими напрямками:

 • Легкість та плавність ходу стулки;
 • Якість кріплення елементів фурнітури;
 • Зносостійкість деталей фурнітури;
 • Механічна міцність деталей фурнітури (стійкість до пошкоджень).

При дотриманні нескладних правил експлуатації віконних систем, обладнаних фурнітурою Winkhause, Ви зможете насолоджуватися бездоганною роботою Ваших вікон довгі роки.

Слід оберігати механізми та деталі фурнітури від попадання сторонніх предметів. Наприклад, фарби, цементу, штукатурки тощо. під час проведення будівельних робіт.

При миття вікон категорично забороняється використовувати миючі засоби з вмістом агресивних речовин: кислот та ін., які можуть пошкодити захисне покриття елементів фурнітури вікна.

 

Фурнітура Winkhaus autoPilot

 

winkhaus Фурнітура autoPilot фірми Winkhouse Technic для похило-поворотних вікон застосовується у вертикальних вікнах та балконних дверях з дерева, пластику, алюмінію, сталі та різних комбінацій цих матеріалів. За допомогою ручки стулка з даною фурнітурою відкривається або відкидається. При закритті достатньо подолати силу протидії ущільнювача.


Фурнітура Winkhaus autopilot піддається найжорстокішому тесту на довговічність та витривалість. Багаторівневий функціональний контроль перевіряє фурнітурний матеріал на втому та ламкість. Це необхідно для забезпечення рівної якості та надійності продукту.
Winkhaus autopilot займає лідируючі позиції на ринку за такими пунктами: стабільність, надійність, функціональність, зручність в обробці, багатоплановість. Тому Товариство Якості Замків та Фурнітури надало системі Winkhaus autoPilot Знак Якості RAL-RG 607/3 .
Тривалий захист оцинкованих та хроматованих поверхонь, що виробляється у власному гальванічному цеху Winkhaus, відповідає Знаку Якості RAL-RG 660/1, Категорія 4. На підставі контролю системи забезпечення якості Winkhaus Technik видано сертифікат якості DIN ISO EN 9001.

Фурнітура Winkhaus AutoPilot. Гарантія - Встановлення пластикових вікон. Пластикові вікна та двері ПВХ з профілю Aluplast. Розрахунок вартості пластикових вікон ПВХ

Основні відмінності:
Купуючи вікна з фурнітурою Winkhaus, Ви робите вибір між вікном, оснащеним стандартною фурнітурою, та вікном, збагаченим додатковими функціями. Стандартна фурнітура гарантує безвідмовне відкриття та нахил вікна, а також надійне замикання стулки. Якщо Вам потрібний підвищений комфорт, необхідно встановити одну або кілька додаткових функцій, які пропонує компанія Winkhaus. Ось деякі з них:
Мікровентиляція (механізм ER 2). Невелика щілина між рамою та стулкою вікна забезпечує постійний приплив свіжого повітря, що забезпечує його природну циркуляцію у приміщенні. Мікровентиляція запобігає утворенню конденсату водяної пари на стеклах вікон та стінах квартири.
Чотириступінчастий фіксатор нахилу MSL. Завдяки цьому елементу фурнітури є можливість вибору однієї з чотирьох позицій нахилу стулки. Це дуже зручне рішення для людей, які люблять спати під час відкритого вікна.
Обмежувач повороту стулки DB на заданий кут та фіксатор повороту FBP. При сильному вітрі або, наприклад, під час миття вікон бажано зафіксувати відкрите вікно або балконні двері в потрібній для Вас позиції. Всім відомі примітивні способи для вирішення подібних проблем, коли застосовуються різноманітні предмети, які вкладаються між стулкою і рамою. Фіксатор повороту FBP дозволяє зафіксувати стулку у стані повороту у довільному положенні під час повороту ручки вниз.
Блокування повороту ручки FSSW та механізм підйому стулки, суміщений із блокуванням повороту ручки ASL-FSS. Блокування повороту ручки FSSW не дозволяє нахиляти стулку, коли вона відкрита. Механізм підйому стулки, поєднаний із блокуванням повороту ручки, ALS-FSS забезпечує плавне входження стулки в раму при закритті вікна, оберігаючи стулку від тертя з рамою. Цей елемент також знімає статичне навантаження з петель у закритому положенні вікна; особливо актуальний у разі вікон великих розмірів і стулок, що провисли.
Балконна клямка ВК. Дозволяє фіксувати балконні двері при виході назовні. Виходячи на балкон, достатньо
закрити двері, потягнувши тільки за спеціальну ручку, і клямка зафіксує стулку в рамі. Двері можна відчинити шляхом легкого натискання зовні.

Надійність:
Winkhaus autoPilot має свій неповторний ступінь надійності завдяки продуманій конструкції, яка уможливлює системне з'єднання фурнітурних частин з силовим та геометричним замиканням. Схильні до особливих навантажень частини, такі як грибкові болти і зачепи, виконані з високоміцної сталі.
Нижні похило-поворотні петлі дозволяють виготовляти стулки вагою 100 кг, 120 кг або 130 кг та відповідають нормі RAL.
Довгий термін служби і високий рівень безпеки гарантують протизламні "грибки" і планки у відповідь, виконані з високоміцної сталі.
Конструкція периметрального з'єднання оптимально розподіляє навантаження на частини фурнітури, схильні до найбільшого навантаження. Таким чином виникає оптимальне розподілення навантаження на елементи кріплення, що гарантує довгострокову надійну роботу.

Функціональність:
За допомогою великої кількості інноваційних технічних елементів Winkhaus autopilot забезпечує одночасно високу функціональність і безпеку. небезпека.
Плавний хід ручки забезпечується конструктивними особливостями кутових передач, що включають три пластини, виконані з високоякісної сталі. Завдяки цій особливості значно продовжується термін служби кутових передач.

Безпека:
Winkhaus autopilot - система елементів, що дозволяє задовольнити індивідуальні вимоги безпеки різного ступеня складності:

 • елемент протизламності включений до базового комплекту фурнітури
 • вищий рівень безпеки досягається шляхом введення двох/чотирьох додаткових протизламних блокувань.
 • відповідність DIN V 18054 EFO - EF2 досягається за допомогою набору протизламних елементів (додаткову інформацію можна отримати у виробника).

Якість фурнітури впливає на довговічну роботу вікна. Бездоганна якість фурнітури Winkhaus сертифікована Держбудом України та Росії на відповідність вимогам ГОСТ 538-88, ГОСТ 5090-86 (свідоцтво #0102024).

Торгова марка "WINKHAUS" належить однойменній промисловій групі, штаб-квартира якої знаходиться в місті Тельгті (Німеччина). Продукція під маркою "WINKHAUS" успішно зарекомендувала себе на ринку Європи з 1854 року, а компанія є однією з найстаріших в галузі виробництва віконної фурнітури.
Сьогодні промислова група "WINKHAUS" має міжнародний статус. До її складу увійшли виробництва та комерційні підприємства, розташовані в Австрії, Англії, Німеччині, Гонконгу, Іспанії, Малайзії, Нідерландах, Польщі, Росії, Сінгапурі та Швейцарії. Сумарна чисельність співробітників перевищує 3000 осіб.

Надійність
Тривалий захист оцинкованих і хромованих поверхонь, що виробляється у власному гальванічному цеху Winkhaus, відповідає Знаку Якості RAL-RG 660/1, Категорія 4.



Winkhaus AutoPilot має свій неповторний ступінь надійності завдяки своїм конструктивним особливостям. Нове покоління кронштейнів та петель допускає використання стулки вагою до 130 кг.



Конструкція з'єднань по периметру оптимально розподіляє навантаження на складові фурнітури. Таким чином, навантаження сприймається елементами кріплення, що гарантують довгострокову та надійну роботу віконних конструкцій.

Безпека


Довгий термін служби і високий рівень безпеки гарантують протизламні "грибки" і планки у відповідь, виконані з високоміцної сталі. Вікно, оснащене такою фурнітурою, гарантує надійний захист від злому.



* елемент, що перешкоджає злому, входить до базового комплекту фурнітури

Зручність
Плавний хід ручки забезпечується конструктивними особливостями кутових передач, що включають три пластини, виконані з високоякісної сталі. Завдяки цій особливості суттєво продовжується термін служби кутових передач.

Хід замикаючих елементів на 37мм гарантує надійність закриття.



Спеціальні ролики дозволяють вам самостійно регулювати притиск стулки залежно від пори року. Еліпсоподібна форма даного механізму дозволяє зафіксувати оптимальний притиск на власний розсуд.



* цей елемент включено до базового комплекту фурнітури

Купуючи вікна з фурнітурою Winkhaus, ви купуєте вікно з додатковими функціональними можливостями.

Багатофункціональність
Стандартна фурнітура гарантує безвідмовне відкриття та нахил вікна, а також надійне замикання стулки. Якщо ви бажаєте скористатися максимально можливим комфортом, необхідно встановити одну або кілька додаткових функцій, які пропонує фірма Winkhaus. Ось деякі з них:
 • Мікровентиляція

  Невелика щілина між рамою та стулкою вікна забезпечує постійний приплив свіжого повітря. Це створює природну циркуляцію повітря у приміщенні. Мікровентиляція запобігає утворенню конденсату водяної пари на шибках вікон та стінах квартири.





 • Чотириступінчастий фіксатор нахилу (багатоступінчаста мікровентиляція)

  На відміну від звичайного мікропровітрювання цей елемент фурнітури дозволяє вибрати одну з чотирьох можливих позицій нахилу стулки. Це дуже зручне рішення для людей, які люблять спати під час відкритого вікна.




 • Обмежувач повороту стулки

  Механізм утримує стулку при оптимальному її відкриванні. Застосування обмежувача повороту стулки DB виключає небезпеку удару стулки об раму або кут стіни при протягу або сильному вітрі.



 • Балконна клямка

  Дозволяє фіксувати балконні двері при виході назовні. Виходячи на балкон, достатньо закрити двері, потягнувши тільки за спеціальну ручку, і клямка зафіксує стулку в рамі. Двері відчиняються шляхом легкого натискання зовні.




 • Обмежувач помилкового відкривання

  Механізм блокування повороту ручки суміщений з механізмом підйому стулки, забезпечує плавне входження стулки в раму при закритті вікна, оберігаючи стулку від тертя з рамою, і не дозволяє відкинути стулку, якщо вона вже відкрита у звичайному положенні.



  * цей елемент включено до базового комплекту фурнітури