Вхідні двері

 

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Зараз особливо актуально постало питання узаконенням перепланування в квартирі та погодженні перепланування, оскільки це згодом може вилитися в копійчину звичайному городянину Запоріжжя. Причина в тому, що при операціях з нерухомістю необхідно враховувати перепланування, що діють, оскільки викликаючи техніка БТІ, ви можете отримати неприємний сюрприз - це резолюція про самовільне незаконне перепланування, а отже угода пов'язана з нерухомістю буде заморожена.

Крім того, у планах місцевих органів самоврядування зараз стоїть завдання ввести штрафи на самовільні перепланування, незалежно ви це узгоджуватимете або повертатимете у вихідний стан.

Треба ще враховувати важливий факт - це крім узгодження, деякі перепланування пов'язані з несучими стінами будинків, діафрагмами жорсткості та ін. потрібні технічні висновки для подальшого узгодження перепланування квартири.

Ми робимо технічні висновки та узгодження незаконних самовільних перепланувань у квартирах та будинках міста Запоріжжя!

Узаконення балконів, узгодження балконів, узаконення винесення плити балкона, узгодження проекту балкона, Запоріжжя

Ось вам виготовили новий балкон - винос плити основи балкона (вперед, вбік) або зробили балкон з нуля. Все красиво, естетично, АЛЕ! Ви забули зробити проект та узгодження проекту балкону! Якщо у вас цього немає, то ваш балкон - це самовільна та незаконна споруда.

Які перспективи чекають не узгоджених і не узаконених балконів?

1. Ви не зможете продати, подарувати або обміняти ваше житло - технік БТІ Запоріжжя поставить позначку "незаконна будова"; , а це означає, що нотаріус не зареєструє угоду з вашою нерухомістю - ви втратите не лише гроші та час, а може взагалі зірватися угода.

2. Якщо ви незаконно побудували балкон, то будьте готові сплатити з початку штраф у розмірі 50% вартості виконаних робіт з виготовлення вашого балкона, підрахунок даних штрафних зобов'язань ведуть представники ДАБК Запоріжжя. Поки є час, оскільки терміни запровадження цих штрафів зрушені у бік 2013 р., так звана амністія для простого способу узгодження самовільних будов і перепланувань, але це до певного часу!

3. Коли "клюне півень". Коли ви отримаєте постанову від працівників ПРЕЖО або іншої структури, де чорно по білому написано припис на демонтаж вашого самовільно збудованого гарного балкона або зробити узаконення балкона протягом певного терміну, то з цього моменту почнуться ходіння "на муки". Чиновники, чиї кабінети ви чи ваші представники відбиватимуть, так просто не будуть йти на поступки, розуміючи делікатність вашого становища. Не тягніть із узаконенням ваших самовільних будівель, перепланувань та балконів!

4. Ціна. Ціна узаконення балкона залежить від багатьох факторів - це вихід на центральну вулицю або у двори, стан будівлі, розміри, поверховість тощо.

5. З чого розпочати, якщо ви вирішили зробити новий балкон чи розширити плиту основи вашого старого балкону? ТЕЛЕФОНУЙТЕ-МИ ПРОКОНСУЛЬТУЄМО! Дуже важливо в перші етапи будівництва або реконструкції балкона не напоротися на "граблі", адже є підводні камені навіть на перших етапах реконструкції балкона.

Наші фахівці готові допомогти вам із узаконенням самовільних будівель, виконанням робіт виносу плит основи балкона. Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що новий балкон буде виконаний від "А" до "Я" і Вам не треба бігати в пошуках людей для закінчення робіт!

І ПАМ'ЯТАЄТЕ, ПОГОДЖЕНЕ САМОВІЛЬНЕ БУДОВА РОБИТЬ БЕЗПЕЧНОЮ ЕКСПЛУАТАЦІЮ ВАШОЇ СПОРУДИ І БЕРЕЖЕ ВАШІ НЕРВИ!

Всі питання, що вас цікавлять, ви можете задати за телефоном: 0991514663 0684489320 0932508965