Вхідні двері

 

Про компанію - Надійні Вікна

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Компанія "Надійні Вікна" заснована в серпні 2004 року. Протягом усього часу існування ми засклили понад 12000 замовників, з яких понад 4000 клієнтів є іногородніми. Правобережний (у Хортицькому та Ленінському районах), а на лівому березі торгове ім'я Надійні Вікна. Одним із наших досягнень - це відкриття філій у Запорізькій області, тепер якісні вікна, жалюзі та ролети стали доступні не тільки мешканцям міст, а й сіл. span>

 

Компанія "Надійні Вікна" пропонує широкий асортимент товарів та послуг:

  • Виготовлення якісних довговічних вікон та дверей з ПВХ профілів ALUPLAST, GEALAN та WDS;
  • Засклення будь-яких вікон, балконів або лоджій, котеджів, заміських будинків;
  • Виробництво арочних вікон з мінімальним радіусом вигину 250 мм;
  • Тонування склопакетів, "розкладка" та ламінація профілю, що дозволить Вам здійснити різноманітні дизайнерські задуми.

Інтереси клієнта для нас завжди є пріоритетними. Ми прагнемо працювати так, щоб кожному клієнту хотілося повертатися до нас знову та знову. Проведене нами серед замовників дослідження виявило, що відсоток клієнтів, які звернулися до нас повторно або за рекомендацією знайомих, є надзвичайно високим. Дослідження доводить: сервіс компанії знаходиться на такому високому рівні, що, звернувшись до нас одного разу, переконавшись у бездоганності якості виробів, які ми реалізуємо, клієнт не захоче змінювати постачальника товарів і послуг, а знову звернеться до нас!

Товари, що випускаються компанією "Надійні Вікна", мають сертифікати відповідності будівельним нормам, сертифікати відповідності державним стандартам, сертифікати пожежної безпеки, гігієнічні сертифікати.

Компанія "Надійні Вікна" має представництва в різних районах Запоріжжя і Запорізькій області Саме в них Ви зможете не тільки отримати повну інформацію, що цікавить Вас, але і наочно подивитися зразки готової продукції.

Ми віримо, що інформація, розміщена на нашому сайті, допоможе Вам зорієнтуватися в широкому асортименті продукції нашої компанії та зробити правильний вибір!