Вхідні двері

 

Часті питання - Надійні Вікна

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Хто винайшов профіль ПВХ для вікон?

Вперше думка замінити пластиком дерев'яну віконну раму прийшла американцям. Тоді це здалося оточуючим просто дурощами. Проте ідея створення пластикових вікон була здійснена. Зробили це 1954 р. німці.

Що таке ПВХ віконний?

ПВХ є полівінілхлоридом, найбільш універсальним термопластичним полімером, як правило, лінійної будови. ПВХ – це твердий білий продукт, створений шляхом суспензійної полімеризації* вінілхлориду. ПВХ виготовляють із натуральної сировини: природного газу, нафти, кухонної солі. Готовий матеріал є хімічно стабільним, для людини він не становить жодної небезпеки.

* Полімеризацією називають реакцію одержання з мономеру полімеру.

Чи дійсно потрібно змінювати вікна ПВХ кожні 5 років?

Як і інші полімери, ПВХ довговічний. Цьому матеріалу не страшні волога, сонячне проміння, комахи, природні мікроорганізми. Завдяки спеціальним модифікаторам (добавкам), ПВХ є некрихким та досить жорстким матеріалом. За характеристиками міцності ПВХ набагато краще дерева. Сучасні пластикові вікна здатні витримувати спеку до +60°С та морози до -50°С. Фірми-виробники гарантують профілям до 40 років служби. Тому Ви ще довгі роки використовуватимете вікна з профілю ПВХ.

Чи виділяє профіль вікна ПВХ при впливі сонця шкідливі речовини?

Сучасні виробничі технології виключають найменше виділення готовими виробами будь-яких токсичних речовин, за умови, що Ви не нагріваєте їх до температури плавлення, що аналогічно до пожежі. У компанії "Надійні Вікна" є українські та міжнародні гігієнічні сертифікати на всі фірмові системи ПВХ.

Чи пожовкне згодом білий ПВХ вікон?

Сучасний матеріал, який використовується для віконного профілю, насичений спеціальними добавками, завдяки яким колір не змінюється.

Чи горить профіль ПВХ вікна?

Для вікон ПВХ індекс поширення полум'я дорівнює нулю, що означає наступне: пластик не буде підтримувати процес горіння. До того ж, якщо у квартирі раптом почнеться пожежа, пластикове вікно має "задушити" пожежа: нові вікна дуже герметичні, що унеможливлює довільний приплив кисню, а значить, вогонь не посилиться.

Звідки поставляється профіль для ПВХ-вікон?

Віконні профілі ПВХ поставляються з Франції, Австрії, України. Проте головним бездоганним постачальником - Німеччина. Німецьким виробникам належить до 90% українського ринку пластикових вікон. Це такі виробники як Aluplast, Gealan, Rehau, Trocal, Veka, Thyssen, Knipping, Actual, Brugmann, Schuco та ін. Фурнітура та інші комплектуючі також поставляються з Європи, переважно з Німеччини (Winkhaus, Roto, GU). Об'єктивної думки, чия продукція краща, не існує. Ми зупинилися на лідерах продажів - ALUPLAST, WDS, STEKO та REHAU. І не дивлячись на неприйняту якість обох цих профільних систем остання значно програє в ціновому аспекті, оскільки значно дорожча. Нещодавно в Росії з'явилося власне ліцензійне виробництво KBE, яке сьогодні Ви можете знайти і в Україні. Ціни вітчизняного товару в 1,5-2 рази нижчі, оскільки Ви заощаджуєте на доставці, отримуючи при цьому вікна примленої якості.

У чому перевага пластикових вікон перед дерев'яними?

Сучасні пластикові німецькі вікна мають такі переваги:

  • довговічні, мають термін служби близько 40 років;
  • герметичні: рятують від пилу, шуму, протягів та морозів;
  • стійкі до метеорологічних впливів;
  • пожежобезпечні: у рецептурі пластику мають місце антипірени, що не підтримують горіння;
  • екологічні: не шкодять здоров'ю людей, виробництво вікон допомагає зберігати ліси, не забруднює навколишнє середовище;
  • не потребує спеціального догляду, зберігає свій початковий колір протягом усього часу експлуатації.

Які складові вікон ПВХ?

Будь-яке вікно ПВХ складається з:

  • рами – нерухомої частини по периметру вікна, яку встановлюють у віконний отвір;
  • створки – прозорої та рухомої частини вікна, яку кріплять до рами;
  • склопакета – прозорої частини стулки, що складається з 2 або 3 скла, які герметично з'єднані по периметру і утворюють між собою камеру - повітряний прошарок;
  • імпоста – конструктивного елемента, що поділяє раму на 2 і більше частин;
  • штапика – вузького пластикового елемента, що забезпечує притиск до стулки склопакета;
  • фурнітури – ручок, планок та інших деталей, які забезпечують стулці легкий хід під час її використання.

Що таке укіс, підвіконня, відлив?

Підвіконня являє собою горизонтальну частину внутрішнього обрамлення самого віконного отвору, що укладається на рівні нижньої частини рами. Укос є плоскою ПВХ-панеллю, або гіпсокартону призначеної для акуратного оформлення бічних поверхонь віконного отвору. І є елементом оздоблення приміщення.

Відлив є елементом, призначеним для відведення дощової води, який встановлюють із зовнішнього боку вікна вздовж нижньої частини рами.< /span>

Що таке водовідведення?

Кожне пластикове вікно передбачає водовідвідні канали, необхідні для виведення назовні вологи. Як правило, водовідвідні канали розташовують у нижній частині рами. Водовідвідні канали можна знайти, відкривши стулку. Під час експлуатації вікон необхідно постійно стежити за станом каналів та періодично очищати їх від бруду.

Що таке ущільнювачі, скільки їх необхідно для вікна ПВХ?

Ущільнювачі є пружними прокладками трубчастої форми (або складнішою), що йдуть по всьому периметру вікна між рамою і стулками, що захищають від проникнення шуму, вологи та холодного повітря. Їх виготовляють з особливої ??гуми, що армується капроновою ниткою, скловолокном або вуглецевим волокном, силікону або гумопластику. Зазвичай ставлять два контури ущільнення: з боку приміщення та вулиці.

Слід також звернути увагу на те, що існують ущільнювачі не армовані капроновою ниткою, скловолокном або вуглецевим волокном, такі зазвичай використовуються при кустарній збірці, з метою здешевлення собівартості готового виробу (вікна ).

 

Які механізми для відкривання вікон передбачені в профілях ALUPLAST

Виробники віконних профілів ALUPLAST пропонують віконні блоки європейського типу. У цьому варіанті стулки відкриватимуться у двох площинах: як у фрамуг, на горизонтальних петлях, і як у звичайних вікон, на вертикальних. Такий варіант найбільш зручний для провітрювання. Класифікація стулок цього типу наступна: глуха, коли вікно не відкривається зовсім, поворотна, коли стулка відкривається всередину, і поворотно-відкидна, коли стулка відкривається у двох площинах.

Чи ми тонуємо скло?

Сьогодні ми пропонуємо вибір тонованого скла, що включає до 30 відтінків, які створені приглушувати яскраве сонячне світло. У нас Ви знайдете дзеркальне напівпрозоре скло, яке відображає сонячне проміння і створює в будинку літню прохолоду. Таке скло дає і відчутну економію енергії, що споживається кондиціонером. Проте варто знати, що термін виготовлення склопакетів із тонуванням збільшиться на тиждень.

Что такое герметичность окон ПВХ?

У сучасних пластикових рамах використовують виключно герметичні склопакети з 2 і 3 стекол. Товщина та склад склопакетів варіюються. Найпоширенішим варіантом, що підходить для нашого клімату є однокамерні 24-міліметрові. Їх "формула" пишеться як 4-16-4, що означає: два скла з товщиною 4 мм і відстанню між ними 16 мм з'єднані в "моноліт". По його периметру мають тонку перфоровану алюмінієву рамку, заповнену силікат-гелем (або іншим вологопоглиначем). З торців блок заливають силіконовим герметиком. Гелем поглинається залишкова волога між склом, що захищає стекла від запотівання. Найпопулярнішою "формулою" двокамерних склопакетів є 4-6-4-6-4. Це читається як «3 скла завтовшки по 4 мм кожне розділені проміжками по 6 мм». Далі принцип аналогічний однокамерному склопакету. Однокамерний 24-міліметровий склопакет здатний на зниження рівня звукового тиску (урівняння шуму) як мінімум на 20-25 децибел. Двокамерний склопакет знижує зовнішні шуми на 40-2 децибели. При цьому теплоізоляція також покращується. При характеристиці ступеня віконної теплоізоляції використовують коефіцієнт опору теплопередачі (тобто "величина, зворотна коефіцієнту теплопередачі"). Герметичні склопакети мають цифри в 0,34 - 0,37 (за принципом "чим більше, тим краще"). Виходячи з усього цього, можна сказати, що герметичність ПВХ-вікон полягає в їхній високій тепло-і шумоізоляції. Також встановлюємо за бажанням клієнта спеціальні склопакети з i і k покриттям (Енергозберігаюче скло).

Чи потрібно мити шибки всередині склопакета?

Якщо у Вас встановлений двокамерний склопакет, то середнє скло в ньому не мажеться і не припадає пилом, завдяки чому мити скло не доведеться. Це втомлено можливо завдяки повній герметичності склопакета, скла в якому між собою з'єднані в "моноліт", з периметром тонкою перфорованою алюмінієвою дистанційною рамкою. Остання з'єднується зі склом герметиком – бутиловим шнуром. Усередині себе рамка має абсорбент (або молекулярне сито), що поглинає залишкову вологу повітря, захищаючи скло від запотівання, а також розряджаючи повітря. Це є першим етапом герметизації. Як склопакет зібраний, починається другий етап герметизації, на якому по периметру наносять рідкий герметик, після чого доступ до середнього скла стає повністю закритим! Аналогічно та з однокамерним склопакетом. Саме тому всередині склопакетів скла не миються.

Як доглядати за пластиковими вікнами?

Догляд за вікнами ПВХ не завдасть Вам особливого клопоту. Щоб видалити вуличний бруд з внутрішнього або зовнішнього боку рам пластикових вікон, достатньо використовувати сучасні миючі засоби, розчин мила або прального порошку. При догляді за вікнами ПВХ не слід використовувати такі засоби для чищення, які містять абразивні матеріали або розчинники. Ці речовини можуть серйозно пошкодити пластик і, як наслідок, позбавити його ідеальної гладкої поверхні. Скло можна мити будь-яким способом.

Чому запітніють пластикові вікна?

Причинами запітніння вікон ПВХ можуть бути різні явища. Насамперед необхідно з'ясувати, де збирається конденсат: зовні склопакета чи всередині. Якщо пластикові вікна пітніють зсередини, причина цього неприємного явища може ховатися в неякісному монтажі або герметичності самого склопакета. Якщо конденсат утворюється на склопакеті, причиною є лише одне – підвищена вологість у кімнаті, оскільки пластикові вікна мають високу герметичність віконних отворів і виключають щілини та протяги. У цьому випадку звичайний режим теплообміну та вентиляції змінюється, а в кімнаті накопичується надлишок вологи. У такій ситуації запобігти появі на вікнах конденсату допоможе виконання кількох правил. Необхідно щодня провітрювати приміщення, стежити за тим, щоб вентиляція була відкрита і мала тягу, щоб під вікнами опалювальні батареї не були закриті широкими підвіконнями, меблями або фіранками, оскільки тепле повітря має безперешкодно підніматися до вікна, адже нормальне опалення та вентиляція сприяють перемішенню. приміщенні повітря та рівномірному обміну, а отже, і рівномірному розподілу вологості та температури по всьому приміщенню.

Який монтаж пластикових вікон можна вважати якісним?

Монтаж пластикових вікон можна вважати якісним у тому випадку, якщо дотримані наведені нижче правила:

  • Використовувати потрібно лише фірмовий профіль.
  • Встановлено пластикове вікно має бути строго за рівнем: як горизонтально, так і вертикально. Це є необхідною умовою для довговічності стулок та фурнітури та їхнього безвідмовного функціонування.
  • Вузли примикання віконного блоку до стінового отвору необхідно надійно загерметизувати відповідними матеріалами.
  • Повинно бути забезпечене жорстке надійне кріплення пластикового вікна в отворі з використанням спеціальних кріпильних елементів (заставних).
  • Зсередини приміщення повинні бути щільні пароізоляційні матеріали, які не пропускають всередину шва вологу, а також усередині стику необхідний теплозвукоізоляційний шар, виконаний з якісної дрібнопористої та щільної монтажної піни.
  • Монтаж пластикового вікна здійснено з дотриманням норм ГОСТу.

Як підготуватися до монтажу?

Необхідно, щоб у день монтажу пластикового вікна на об'єкті не було дітей та свійських тварин. Крім того, Ви повинні забезпечити вільний доступ до електророзеток. Сам віконний отвір звільніть фіранок, штор та квітів. Бажано якнайдалі відсунути від отвору меблі для звільнення доступу до вікна. Це необхідно для того, щоб оббивка залишилася цілою, коли монтажники понесуть віконну конструкцію. Всі меблі для її захисту від пилу потрібно накрити вологою тканиною, а потім поліетиленом.

Бажано скачати килими або накрити їх вологою тканиною. Якщо підлога паркетна, натерти її шматком мила. Це дозволить уникнути попадання в тріщини між половицями пилу. Після закінчення монтажу мило та пил легко видаляються за допомогою вологої ганчірки.

Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам пережити час монтажу з найменшим дискомфортом, який присутній при будь-якому ремонті, і згодом довгі роки Вас радуватимуть надійні та красиві двері та вікна, встановлені професійними монтажними бригадами компанії "Надійні вікна".