Вхідні двері

 

Зимовий сад

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Якщо вам потрібен зимовий сад - це споруда, в якій можна вирощувати рослини цілий рік, то ви звернулися за адресою. Зимові сади – це складні споруди, в яких треба враховувати систему опалення, систему вентиляції та особливо систему освітлення. Перш ніж виготовити, необхідно цю споруду спроектувати. Зимові сади можуть бути виконані з металопластикових вікон та алюмінієвих, вартість останніх вища, якщо брати "теплий алюміній".
Через велику площу скління, втрати тепла виростають у рази, що потребує правильних розрахунків теплоносіїв, крім того для нормального функціонування необхідна система вентиляції та освітлення.
Ми пропонуємо повний комплекс - виготовлення від "А" до "Я".

Проектування :

  • споруди;
  • вентиляції;
  • системи освітлення;
  • розрахунок тепло втрат;

Монтаж.
Обслуговування.

Зимовий сад - це практичне застосування інтеграції природи в людський побут.

Зимові сади в Запоріжжі

Теплиці

Наш досвід не закінчується на зимових садах. Ми пропонуємо виготовлення теплиць цілорічних. Особливістю теплиці стає її функціональність – це використання навіть у зимовий час. Дана теплиця може мати і непрезентабельний вигляд, але при цьому вона дуже ефективна в комерційних, оскільки може приносити результат і в холодну пору.

Ми виготовляємо під ключ теплиці з полікарбонату та сендвіч панелей. Останні утеплені пінополіуретаном.

Вирощування рослин на балконах (під ключ)

Яка господиня не хотіла у себе в квартирі чи на балконі мати міні-сад? Ми не просто робимо балкони під ключ, ми робимо квіткові та інші оранжереї. Особливості вирощування рослин на балконах і в квартирах - це лампи для рослин, якими ви користуватиметеся в пору року, коли сонячне освітлення недостатнє для ваших рослин.

У нас великий досвід у освітленні рослин у теплицях, зимових садах, вирощуванні квітів та зелені на балконах та у квартирах.
Якість гарантуємо.

Дедалі більше людей намагаються покращити затишок у своїх квартирах і балкони тепер не тільки нежитлове приміщення, а приміщення в якому можна відпочивати та вирощувати рослини.

Особливу увагу зверніть на професійне освітлення!

Ми пропонуємо лампи для освітлення інформація тут

 

 

Всі питання, що вас цікавлять, ви можете задати за телефоном: 0991514663 0684489320 0932508965