Вхідні двері

 

Склопакети Запоріжжя

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Хочете дізнатися є енергозберігаючі напилення у вас на склопакеті, яке покриття у вас: звичайний склопакет або склопакет з i-склом? Ми можемо допомогти вам у перевірці енергозберігаючого склопакета:

-перевірка приладом енергозберігаючого скла без виїзду майстра - 400грн оренда на 2 дні, 5000 грн застава;

-перевірка приладом енергозберігаючого скла з виїздом майстра - 800грн по Запоріжжю

Для виробництва склопакетів ми використовуємо скло марки М1 (ем 1 - вищий сорт). На всі склопакети гарантія від виробника.

 


Прозоре скло.

Прозоре скло товщиною 4 і 6 мм використовується для виробництва стелопакетів великого розміру (більше 1500 х 1500), які в процесі експлуатації зазнають підвищеного вітрового навантаження.

Тоноване скло.

Тоноване в масі (або тоноване напиленням) скло використовується для виробництва склопакетів для пластикових вікон зі зниженим коефіцієнтом світлопропускання та для надання вікнам кольорового або дзеркального відтінку.

Ударостійке та броньоване скло.

Встановлення склопакетів із ударостійкого та броньованого скла, як Ви напевно здогадуєтеся, використовується для надання вікна підвищеної міцності.

Енергозберігаюче скло (І - СКЛО).

Звичайне скло саме по собі поганий утеплювач, особливо в плані випромінювання. Скло легко перевипромінює на вулицю тепло з вашої квартири, а влітку сонце розжарює кімнату наче духовку. Енергозберігаючі склопакети-це скло з напиленням іонів срібла, це покриття дуже тонке і зовсім не знижує прозорість. Принцип роботи цього типу скла полягає в наступному. У складі склопакета таке скло ставиться більш " теплої " боці, тобто. в приміщенні. При цьому механізм передачі тепла такий: тепло, поширюючись в масі скла і досягаючи покриття, не може випромінюватись, оскільки випромінювальна здатність покриття зі з'єднань металів низька, і вимушено "повернутися" і перевипромінютися назад у приміщення. Формально це виглядає як відбиток. З іншого боку теплове випромінювання, що йде ззовні, відбиватиметься від такого покриття, підкоряючись всім фізичним законам відображення. Ступінь зменшення тепловипромінювання можна оцінити, порівнявши чисте скло (випромінювальна здатність е=0,84) і скло з покриттям, чим нижче показник- тим краще, зверніть увагу, і-скло перевершує звичайне за теплозберігаючим властивостями в 21 разів. Все дуже просто, взимку тепло не втрачається через скління, а влітку в кімнаті набагато прохолодніше, навіть якщо вікно виходить на сонячну сторону.

 

Увага новинка ексклюзив тільки у нас !!!

у компанії "Надійні вікна"

Унікальна новинка:

Вікна з новими склопакетами захищають приміщення від зайвого нагрівання влітку та втрати тепла взимку, зберігаючи при цьому природне освітлення та дозволяючи втілювати індивідуальні дизайнерські рішення за рахунок роботи з кольором матеріалу.

У 2011 році компанія Надійні вікна запропонувала покупцям інноваційний продукт – мультифункціональний склопакет Clima Guard Solar. Його сонцезахисні та теплозберігаючі властивості у комплексі із збереженням природного освітлення у приміщенні гідно оцінили покупці по всій Україні.

Однак у 2012 році ринок світлопрозорих конструкцій висуває виробникам вікон нові вимоги – можливість реалізації індивідуальних дизайнерських рішень за рахунок роботи з кольором матеріалу. І Надійні вікна пропонує покупцеві новий продукт – кольорові мультифункціональні склопакети Multi Color.

У склопакетах Multi Color збережено всі властивості мультифункціональних склопакетів Clima Guard Solar. Але якщо склопакети Clima Guard Solar мають нейтральний колір, Multi Color можуть бути сріблястого, бронзового або синього кольорів.

Частиною властивостей кольорових мультифункціональних склопакетів Multi Color (колір, сонцезахист) мають склопакети, тоновані кольоровими плівками. Проте, загальне порівняння властивостей показує, що загалом останні значно поступаються склопакетам Multi Color.

Порівняння властивостей кольорових мультифункціональних склопакетів Multi Color та склопакетів, тонованих кольоровими плівками:

  Кольоровий мультифункціональний склопакет Multi Color, однокамерний Тонований кольоровими плівками склопакет, однокамерний
Енергозберігаючі властивості

Коефіцієнт опору теплопередачі становить 0,59 – 0,66 Вт/м °С.

Ефект досягається за рахунок 10-12 шарів металевого напилення (включаючи високопробне срібло), нанесеного магнетронним способом у вакуумній камері. Для порівняння, напилення на енергозберігаючих склопакетах містить 5 металевих шарів.

Коефіцієнт опору теплопередачі становить 0,32 Вт/м °С.

Енергозберігаючі властивості ідентичні до енергозберігаючих властивостей звичайного однокамерного склопакета.

Сонцезахисні властивості

Сонячний фактор (загальна сонячна енергія, що пропускається в приміщення) становить 27-31%

На сьогоднішній день це найкращий показник сонцезахисту.

Сонячний фактор (загальна сонячна енергія, що пропускається до приміщення) становить 44 %

Поступається в цьому показнику нейтральному за кольором Clima Guard Solar.

Передача кольорів

Індекс кольору становить 90-98 %.

При такому показнику не відбувається колірних спотворень як усередині приміщення, так і при спостереженні за довкіллям крізь склопакет.

Індекс кольору становить 80 %.

Колір тонуючої плівки обумовлює спотворення кольору оточення. Простими словами предмети в кімнаті і природа за вікном набувають відтінку плівки, що тонує.

Поверхня скла

Ідеально гладка.

Можливі вкраплення, пил, лінзи, розлучення та інші дефекти, що неминуче виникають при використанні тонуючих плівок.

Проникнення ультрафіолетових променів

У приміщення безперешкодно проникають ультрафіолетові промені, необхідні для природної санації (очищення) приміщення від хвороботворних мікроорганізмів та нормального розвитку та функціонування людей, тварин та рослин. Зокрема, під впливом ультрафіолету в організмі людини виробляється вітамін Д, недолік якого викликає низку важких наслідків для здоров'я, особливо у дітей.

У приміщення проникає лише частина ультрафіолетових променів, що потрапляють на скло зовні.

Компанія Надійні вікна пропонує три варіанти кольорових багатофункціональних склопакетів:

ClimaGuard Silver 35/26

ClimaGuard Bronze 40/27

ClimaGuard Royal Blue 38/31

Різні відтінки – сріблястий, бронзовий, синій – склопакет набуває внаслідок використання різних комбінацій шарів металевого напилення.

Різні комбінації шарів металевого напилення обумовлюють невеликі відмінності показників енергозбереження, сонцезахисту та кольору.

Порівняння властивостей кольорових мультифункціональних склопакетів Multi Color

  Сонячний фактор 
(загальна сонячна енергія, що пропускається), %
Коефіцієнт опору теплопередачі, °С·м?/Вт Індекс кольору, %
Повітря [Вт/м °С] Аргон [Вт/м °С]
ClimaGuard Silver 35/26
однокамерний

26

0.6

0.66

98

ClimaGuard Bronze 40/27
однокамерний

270

0.6

0.66

90

ClimaGuard Royal Blue 38/31
однокамерний

31

0.6

0.64

97