Вхідні двері

 

Виробництво - Надійні Вікна

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Виробництво вікон із профілів провідних виробників ALUPLAST, GEALAN та WDS є нашою спеціалізацією. Ми виготовляємо пластикові вікна не тільки за стандартними розмірами, але й за Вашим індивідуальним замовленням, використовуючи багаторічний досвід у сфері виробництва віконних конструкцій, сучасне обладнання та дотримуючись всіх тонкощів виробництва.

Завдяки власному виробництву, компанія "Надійні Вікна" гарантує:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта компанії "Надійні Вікна";

  • гнучку систему знижок;

  • доступні ціни;

  • надання широкого спектру як основних, так і додаткових послуг.

Етапи виробництва

 1. Виготовлення будь-якого вікна починається з робочих креслень та комп'ютерного проектування конструкцій. Програма розрахунку вартості пластикових вікон дозволяє дізнатися: скільки матеріалу необхідно для виготовлення пластикових вікон, як економічніше і раціональніше виконати замовлення, як більш точно зробити статичний розрахунок і калькуляцію.

  2. Пластиковий профіль розпилюється двоголовою пилкою з програмним керуванням. Краї профілю з'єднують під високою температурою спеціалізованому устаткуванні. За розміром пластика автоматично обчислюється необхідний розмір арматури, котра підсилює конструкцію.

  3. Фрезеруються отвір для установки ручки та отвори для відведення конденсату із внутрішніх камер профілю.

  4. Відразу після фрезерування профіль армується. З кожного боку залишають допуски: кілька сантиметрів для забезпечення зварювання ПВХ-профілю. Армуванням називають сталевий профіль, який знаходиться у внутрішній камері ПВХ-профілю по повному контуру вікна, утворюючи внутрішню раму " всередині рами з профілю, і надає віконній конструкції жорсткість та міцність.

  5. Зварювання між собою рами та стулок, охолодження та затирання зварних швів. В результаті виходять віконні рами та стулки.

  6. Установка ущільнювальної гумки здійснюється єдиним шматком. Ущільнення в паз починають із середини горизонтальних верхніх частин коробок та стулок. Укладають гуму ущільнювача можна вручну або з використанням закаточного ролика. Ущільнювальну гуму заводять у приймальний паз так, щоб не сталося розтягування. Ущільнювач стикується за допомогою спеціалізованого клею як вручну, так і за допомогою спеціального закатного ролика.

  7. Для профілю системи "ALUPLAST" застосовуються зварювані ущільнювачі з термопластичних еластомерів (ТПЕ). Отже на відміну від просування ущільнювача в паз по периметру (контуру) - нічого не стирчить і не випирає. Їх не потрібно встановлювати - ущільнювачі зварюються разом із профілем, що прискорює та спрощує виготовлення вікон, а також мінімізує так званий "людський фактор". Ущільнювачі з ТПЕ більш довговічні і менше схильні до впливів атмосферних явищ, мають чудову озоностійкість і стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

  8. Розмічають та встановлюють імпости. Складання імпоста/встановлення механічних з'єднувачів здійснюється відповідно до технічної документації постачальника ПВХ профілю. Перед встановленням у раму на торці імпоста за контуром наноситься спеціальний склад, імпост фіксується з'єднувальними фіксаторами (на відміну від кустарної збірки за допомогою селікону). Після встановлення імпоста до нижньої частини рами кріпиться підставковий профіль.

  9. Установка фурнітури. Високоточний верстат для даного етапу виробництва передбачає якісне виконання роботи зі встановлення фурнітури.

Процес установки фурнітури проходить таким чином:

Залежно від ширини поворотної стулки для неї встановлюються:

а) верхня та нижня петля та основний запор (вузька стулка);
б) або верхня і нижня петлі, кутові перемикачі, основний запор і середні запори зверху та знизу стулки, а також середньороз'ємна петля.

На коробку встановлюються верхня і нижня петлі та планки у відповідь.

Для поворотно-відкидної стулки встановлюється нижня петля на стулку, кутові перемикачі та основна запор, далі залежно від ширини стулки або:

а) ножиці та середній запор на стулку (вузька стулка до 650 мм),
б) нижній середній запор, ножиці та середній запор на стулку (понад 650 мм).

На коробку встановлюються верхня і нижня петлі, поворотно-відкидна планка у відповідь і планки у відповідь по периметру. Фурнітура кріпиться шурупами. При ширині стулки до 650 мм встановлюється один комплект підп'ятників знизу з боку ручки, а при ширині понад 650 мм встановлюються два комплекти підп'ятників з боку ручки та петлі. Установка підп'ятників запобігає провисанню стулки. Далі стулка навішується на раму, і зібраний виріб прямує на стенд скління.

  10. Паралельно з виготовленням рам для вікон йде виробництво склопакета. Виготовлення та встановлення склопакета є дуже відповідальною та трудомісткою процедурою. Організувати виробництво склопакетів дуже складно та дорого, налагодженими лініями може похвалитися далеко не кожна компанія. Якісний склопакет є важливою складовою вікна, адже при порушеній герметичності Ви не будете застраховані від протягів, а скло Вашого вікна може запітніти зсередини, що змусить Вас змінити конструкцію. На віконному ринку мають попит як однокамерні, так і двокамерні склопакети.

Однокамерний склопакет:

  • Двоє скла з 1 повітряною камерою між ними.

  • Ширина пакета 24 мм.

  • Опір теплопередачі не менше 0,32 м² З° / Вт.

  • Коефіцієнт направленого світлопропускання не менше 80%.

  • Звукоізоляція не менше 25 ДБ.

 Двокамерний склопакет:

  • Три стекла з 2 повітряними камерами між ними.

  • Ширина від 28 мм.

  • Опір теплопередачі не менше 0,44 м² З° / Вт.

  • Коефіцієнт направленого пропускання світла не менше 72%.

  • Звукоізоляція не менше 27 ДБ.

 Доступний варіант двокамерного склопакета з різними по ширині камерами, що сприяють поліпшенню звукоізоляції.

 11. Далі проводиться установка склопакетів та штапиків. Її здійснюють на спеціальному стенді у вертикальному положенні. Цей стенд жорстко фіксує вікно по горизонталі та вертикалі, що дає можливість правильно встановити самі склопакети та відрегулювати їхню фурнітуру.

  12. Останній етап виробництва – ВТК. У процесі виготовлення всі вироби проходять подвійну перевірку якості: під час виготовлення та на виході готової продукції. На ділянці ВТК кожен виріб перевіряється, а потім маркується. Після контролю якості всі вироби групуються на замовлення та очікують на встановлення.