Вхідні двері

 

Рулонні штори на вікна, рулонні жалюзі на вікна, рулонні ролети на вікна, тканинні ролети на вікна, купити в Запоріжжі-ціна на рулонні штори від 400 гривень (без монтажу)

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Замість штор на вікна ви можете замовити рулонні штори. Якщо ви живете не в Запоріжжі, то ми можемо надіслати їх вам будь-яким перевізником. Як їх заміряти – дивіться на малюнку нижче. Повідомте нам розміри, розташування ручки вікна (або місце передбачуваного управління), необхідність фіксації низу рулонних штор (якщо стулки відкриваються, тобто необхідність фіксації) і ми вам вирахуємо готові вироби, а також пояснимо як їх змонтувати!

Рулонні штори 

Інша назва рулонних штор – тканинні ролети. Цей спосіб оформлення вікон є в нашій країні порівняно новим, але знайшов заслужене визнання при реалізації оригінальних інтер'єрних рішень. Призначення подібних штор - не тільки декоративне, вони мають і високі характеристики практичності. По суті, встановлюючи ролети, можна вирішити одразу два завдання: захист від сонця та декоративна функція, що традиційно виконується шторами. Рулонки м'яко розсіюють світло, що надходить у кімнату, при цьому він набуває приємного відтінку того чи іншого кольору, в результаті чого в приміщенні створюється атмосфера спокою і комфорту. Не дивно, що подібний варіант часто вибирається для оформлення спальні – романтична ситуація гарантована.

Знижки ЗапоріжжяРолетні системи на вікнаБудь-які забарвлення< /a>

Декоративні можливості рулонних штор 

Тканинні ролети відрізняються широкими декоративними можливостями: їх можна використовувати як самостійний елемент інтер'єру, і в поєднанні з портьєрами і гардинами. При цьому оригінальних декоративних ефектів можна досягти і при піднятих, і при опущених рулонках. Тканинні рулонні штори відрізняються практично необмеженими дизайнерськими можливостями, і дозволяють реалізувати навіть найсміливіші ідеї щодо оформлення дизайну приміщень. Дуже доцільним є їх використання там, де складно застосувати традиційні портьєри, наприклад, у приміщенні кухні чи офісу. А також у тих випадках, коли може знадобитися повне затемнення приміщень. Такі ролети купуються як декоративний, і як суто функціональний елемент інтер'єру, наприклад, при організації домашнього кінотеатру.

Рулонні штори купити Тканина категорії \КупитиГотові рулонні штори

Різні рішення для різних віконних систем 

Рулонні штори пропонуються сьогодні в широкому розмаїтті моделей: на валу 19,25, 32 і 40, з відкритою системою, з касетною системою. Особливістю касетних систем є наявність спеціальних напрямних, завдяки яким штора щільно прилягає до стулки навіть при відкритому для провітрювання вікні. При піднятті тканинних ролет тканина ховається в пластиковий або металевий короб, який розміщується у верхній частині вікна. Конструкція системи виконана таким чином, що при цьому тканина не змінюється. В результаті, зовнішній вигляд штор завжди буде доглянутим та охайним.

Широкий вибір забарвленьКупити ЗапоріжжяОригінальні забарвлення та вибір тканини Касетні штори для мансардних вікон

Тканину можна вибирати не тільки в залежності від її зовнішнього вигляду, але ще й в залежності від того, скільки сонячного світла вона пропускатиме, і наскільки інтенсивним буде затемнення приміщення. А спеціальне просочення, яким обробляються всі тканини, гарантує збереження кольору на довгі роки: навіть за впливу прямих сонячних променів, кольору тканин надовго залишаться яскравими та насиченими.


 
Відкритий механізм тканинніПружинний механізмКасетна системаЗнижки< /a>

Висока якість монтажу – гарантія вашого комфорту  

Рулонні штори добрі ще й тим, що вони потребують мінімального догляду. А додаткова перевага їх використання полягає ще й у тому, що при опущеному положенні штор між ними і склом утворюється прошарок повітря. Вона служить своєрідним буфером і підвищує теплоізоляційні якості вікна. В результаті, взимку приміщення зберігає більшу кількість тепла, а влітку до нього менше проникає вулична спека. Варто відзначити і доступну вартість, якою відрізняються тканинні ролети. Тканинні ролети характеризуються простотою монтажу: наші спеціалісти встановлять їх у гранично короткі терміни, при цьому не буде завдано пошкоджень ні рамі вікна, ні іншим елементам інтер'єру. Рулонні штори в даний час є символом функціональності, комфорту, практичності та затишку вашого будинку або офісу.

Magic LightРізноманітність виборуЖалюзі та шториНАДІЙНІ ВІКНА купити

Каталог тканин для рулонних штор (дивитися)

ТКАНИНИ З МАЛЮНКОМ (дивитися)

СИСТЕМИ РУЛОННИХ ШТОР (дивитися)

 

 

td class="right-column">