Вхідні двері

 

Кліматичний клапан

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Система провітрювання ПВХ-вікон Regel-air  (Fresh-air)
Одним із показників якості металопластикових вікон є висока герметичність притворів, яка неминуче призводить до низки серйозних проблем, спричинених порушенням природного повітрообміну в приміщенні. Враховуючи гостру потребу українського ринку світлопрозорих конструкцій у вирішенні цієї проблеми, компанія налагодила виробництво віконних припливних клапанів Regel-air (Fresh-air), які дозволяють відновлювати порушений повітрообмін.


Компанія пропонує свою чергову новинку — віконні клапани Regel-air (Fresh-air), які завдяки своїй конструкції легко монтуються навіть у вже встановлені вікна, працюють в автоматичному режимі, надійні в експлуатації при низьких температурах. Клапани Regel-air (Fresh-air) мають демократичну ціну, що робить їх доступним та оптимальним засобом для забезпечення постійного припливу свіжого повітря до приміщення.

До головних ознак порушення повітрообміну відносяться: підвищення відносної вологості в приміщенні, утворення конденсату та плісняви ??на віконних конструкціях та стінах, а також зниження якості повітря приміщення в цілому. Ці явища особливо актуальні для новобудов або приміщень після ремонту, оскільки випаровування вологи зі стін, підлоги, стелі та від пофарбованих поверхонь триває ще досить тривалий період часу (до кількох років), а також для регіонів з вологим кліматом.
Зіткнувшись із такими проблемами, замовники нерідко пред'являють рекламації виробникам вікон, вважаючи, що поява конденсату та підвищення вологості у приміщенні пов'язані з неякісним монтажем чи виготовленням самого вікна.
Виробники конструкцій у таких випадках рекомендують провітрювати приміщення кілька разів на день відкриванням вікон. Але не завжди це можливо і зручно, та й самі вікна за час провітрювання пропускають великий об'єм холодного повітря та вуличний шум. Виходить нонсенс — якщо не провітрювати ПВХ-вікна відкриванням стулок, отримаєте комплекс проблем, викликаних порушенням повітрообміну, а провітрюватимете регулярно — виникає питання: а де ж обіцяні тепло- та звукоізоляція? Аналіз причин виникнення, а також впливу порушення повітрообміну на здоров'я споживача та рівень комфорту у приміщенні після встановлення металопластикових вікон призвели до створення віконних припливних клапанів, що відновлюють порушений повітрообмін.


Призначення Regel-air (Fresh-air):
 ·Відновлює повітрообмін, порушений щільно закритими вікнами ПВХ.
 ·Регулює вологість повітря, знижуючи ймовірність появи конденсату.
 ·Підтримує здоровий мікроклімат, працюючи автоматично при закритому вікні.
Переваги Regel-air (Fresh-air):
 Можливість монтажу без зміни конструкції вікна.·
 Зберігає тепло- та звукоізоляцію вікна незмінною.·
 Забезпечує плавне регулювання припливу повітря.·
 Простота та легкість монтажу.·
 Зовнішній вигляд вікна залишається незмінним. Переваги Regel-air (Fresh-air):
1. На відміну від щілинного провітрювання:
 перешкоджає утворенню протягів;·
 не допускає різких перепадів температур;·
 відсутня необхідність контролю провітрювання;·
 обмежує можливість злому;·
 зменшує знос рухомих елементів фурнітури.·

2. На відміну від інших систем провітрювання:

 зберігає цілісність віконного профілю;·
 не вимагає обслуговування;·
 виключає можливість зледеніння пристрою. Сумісність із профілями:
Aluplast, Artec, Brugmann, Dimex, Funke, Gealan, KBE, Kommerling, Proplex, Rehau, Roplasto, LG Chem, Schuco, Veka, Weltplast 900, Wintech, Thyssen-Фаворит, Brusbox, Exprof, Montblanc, Novotex, Plafen, Sok, Тантронікс та багатьма іншими.
Показники звукоізоляції
Звукоізоляція вікон з кліматичним клапаном при використанні склопакета 4x16x4 становить 34 дБ, при використанні склопакета 6x14x4 із заповненням аргону — 37 дБ.

Основні переваги клапана Regel-air (Fresh-air)
Монтаж віконного клапана Regel-air (Fresh-air) займає не більше п'яти хвилин за допомогою шурупів і не вимагає свердління або фрезерування отворів у віконному профілі, завдяки чому витрати на установку мінімальні. Крім того, наявність у комплекті двох окремих клапанних пристроїв дозволяє проводити монтаж у короткий термін.
Клапани Regel-air (Fresh-air) не промерзають при низьких температурах завдяки ряду конструктивних рішень та встановленню клапана безпосередньо у фальцлюфт вікна, де повітря має меншу вологість, ніж у приміщенні. При проектуванні клапанів Regel-air (Fresh-air) було враховано вимоги споживачів до припливних пристроїв, які застосовуються в умовах суворого клімату.
Повітропроникність вікна ПВХ, обладнаного віконним припливним клапаном Regel-air (Fresh-air), не перевищує 5 кг/м2год, що задовольняє вимогам українських стандартів і не призводить до зниження температури в приміщенні нижче нормативної в холодну пору року.
Ефективність роботи віконних припливних клапанів підтверджена не тільки лабораторними випробуваннями та відгуками споживачів, але й вимогами будівельних норм встановлювати віконні припливні клапани в конструкціях вікон з повітропроникністю притворів нижче 1,5 кг/м2ч.


Таким чином, віконні припливні клапани Regel-air (Fresh-air) усувають можливі негативні наслідки високої герметичності пластикових вікон, зберігаючи при цьому всі їх характеристики, підвищують рівень комфорту та безпеки приміщення, дозволяють суттєво знизити кількість рекламацій від споживачів, що робить їх необхідним компонентом. сучасних віконних конструкцій та суттєво підвищує конкурентоспроможність готових виробів.

*
 
Матеріали кліматичних клапанів

Найменування деталей

Найменування матеріалу, марка

Корпус, перо /шторка/

Пластик АБС

Прокладка /упор/

Пластикат ПВХ марки ОМ-40

Ущільнювач

Гума 7-7477, гр. Па


Комплектність кліматичних клапанів

Периметр
стулок, мм

Кількість, шт.

 

 

 

 

Клапан

Ущільнювач
ПР 667

Ущільнювач
ПР 668

Шуруп
М4 х 30 мм

до 3000

1

2 х 150 мм

1 х 120 мм

2

більше 3000

1

2 х 200 мм

1 х 120 мм

2

более 4000

2

2 х 250 мм

1 х 245 мм

4

более 5000

2

2 х 300 мм

1 х 245 мм

4