Вхідні двері

 

НАШІ БАЛКОНИ ТА ВІКНА ЩЕ ДОСТУПНІШЕ -РОЗРОЧКА 0% НА 36 МІСЯЦІВ!

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

 

Компанія Надійні вікна лідер з продажу вікон та дверей за програмою енергозбереження від держави - Теплий дім. Ми є учасниками програми з теплих кредитів як для приватних будинків, так і для будинків ОСББ(КООПЕРАТИВИ) у Запоріжжі. Працюючи з нами у Запоріжжі за програмою Теплий дім, ви гарантовано отримаєте державну компенсацію від 35%. Ми працюємо з такими державними банками за програмою часткової компенсації енергозберігаючого кредиту на вікна та двері у Запоріжжі як - Приватбанк< /span>, Укргазбанк, Ощадбанк та Укрексімбанк. З нами працювати вигідніше подвійно, чому? Тому що ви гарантовано станете учасником програми Теплий дім, отримаєте компенсацію на енергозберігаючий кредит на вікна та двері, а також отримаєте знижку на вікна та двері від нас.

Відгуки про державну програму встановлення вікон і як вона працює. Ви наважилися утеплити свій будинок чи квартиру у Запоріжжі, але не вистачає грошей? Тоді вам допоможе державна програма з утеплення та заміни вікон та дверей у Запоріжжі та області -Теплий будинок, у чому суть: ви берете кредит  24,5%, платіть за вікна та двері 10% від загальної вартості, вам держава повертає по програма енергозбереження від 35%. Що пропонується для будинків ОСББ? Для будинків ОСББ зараз
за державною програмою  установок вікон є можливість отримати від місцевого бюджету міста Запоріжжя додатково компенсацію на енергозбереження, до 35%.
З нами вигідно працювати, досвід та якість, ось запорука роботи Надійних вікон.

Програма iqenergy Укрсиббанк - ми працюємо за цією програмою в тому числі , перевага від державної, це виділення грошей і на двері вхідні, без довідки про доходи та до 50000 гривень.У ЧОМУ ПЕРЕВАГІ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВІД ДЕРЖАВИ ПРИ КУПІВІ ВІКОН І БАЛКОНІВ?

  • ви можете купити балкон або вікно вартістю до 50000 грн.
  • ви берете кредит, АЛЕ платіть лише тіло по ньому, тому що відсоток погашає держава, таким образом у вас нульова розстрочка до 3 років!
  • перший внесок лише 10% від вартості балкона або вікна за програмою енергоефективності!
  • без штрафів можливість достроково погасити все тіло кредиту!
  • ви не перший, хто став учасником цієї державної програми!
Відгуки про програму енергоефективності :
 Оксана Яківна пр. Леніна д.145 кв...: я завжди боялася брати кредити і це мій перший, дуже сподобалася те, що плачу за балкон на виплат, хотіла давно його засклити, а грошей все не вистачало, тепер плачу 329 грн і не можу натішитися.

Рубана 18 кв... Олег : купив квартиру, роблю ремонт, все під рахунок, за програму з енергоефективності і заміні вікон чув, довго шукав фірму, яка працює за цією програмою, а так само запропонує кращу ціну - зупинився на Надійних вікнах, дуже задоволений, поставили швидко, плачу гроші з серпня, поки всі норми, дякую, у всі квартирі стоять вікна.

Дмитро: замовляв раніше вікна в компанії Надійні вікна за свої кровні, останні вікно в квартирі замовив у них, але вже за програмою від держави, дякую, що підказали і письменно роз'яснили, не вірив, але вже коштує це вікно і 2 місяці плачу, як і казали у банку, задоволений усім

Державна програма теплий будинок, державна програма встановлення вікон, державна програма енергозбереження, iqenergy Укрсиббанк, Запоріжжя, відгуки