Вхідні двері

 

Veka Запоріжжя

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Порівняльні характеристики профілю VEKA з іншими пластиковими профілями(завантажити)

VEKA - це найсучасніші системи віконних і дверних профілів, пластини з ПВХ, плівки з полімерних матеріалів.

Програма VEKA передбачає більше 1600 профілів різного перерізу, розрахованих на різні віконні та дверні конструкції. Їхня функціональність, міцність, легкість у догляді, довговічність задовольняють найвищі вимоги. Крім того, пластикові вікна не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Архітектура, як відомо, має свої національні особливості. Тому переваги замовника, його індивідуальні запити, архітектура та загальний стиль будівлі, технічні особливості, кліматичні умови – всі ці фактори визначають тип, матеріал та виконання вікон та дверей. Завдяки своєму розмаїттю віконні та дверні системи VEKA ідеально вписуються в національний ландшафт. Існують профілі, спеціально розроблені для Великобританії, Данії, Голландії – це лише деякі приклади систем, які були створені спеціально для того, щоб пластикові вікна гармонійно вписувалися у традиції тієї чи іншої країни.

Ми всіляко прагнемо того, щоб наші замовники отримували продукцію лише найвищої якості; цього спрямовані всі наші зусилля кожному етапі виробництва. Кожен грам суміші, що надходить у змішувальну установку, знаходиться під суворим контролем. Ми використовуємо найсучаснішу методику контролю якості готової продукції. Тому вікна, виготовлені їх профілів VEKA, вже довгі роки чудово працюють не тільки в Європі, але і в умовах Крайньої Півночі Росії та Канади.

У сфері віконних систем VEKA пропонує Вам багатокамерні профілі системи EUROLINE шириною 58 мм, системи SOFTLINE, SWINGLINE і TOPLINE шириною 70< /strong> мм, а також спеціальну програму профілів з рекордними теплотехнічними характеристиками TOPLINE PLUS.Працюючи з VEKA, Ваші можливості будуть обмежені лише одним – Вашою фантазією.