Вхідні двері

 

Кондиціонери MIDEA

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Ми пропонуємо кондиціонери торгової марки MIDEA. Ці кондиціонери доступні за ціною, прості в обслуговуванні та тривалий час експлуатуються у Запоріжжі.


Що потрібно знати при виборі кондиціонера – це його продуктивність, на прикладі розглянемо "7". (Назва кондиціонера виходить з його продуктивності - об'єму 70 м3) вибирають на одну кімнату або дві з'єднані кімнати, у яких невелика площа, немає сильної гарячої сторони або великого скупчення людей (офіс і т.д.). Розташування внутрішньої голови спліт системи кондиціонера повинно розташовуватися вгорі, так як холодне повітря опускається (фізика), розташування сопел має вздовж оптимального руху повітря (це ідеальний варіант), дистанція монтажних труб не більше 5 метрів, так існують втрати і бажано розташовувати зовнішній блок у місцях, де майстер звичайним способом (без спеціальних пристроїв) зможе обслуговувати кондиціонер (біля вікна, що відкривається, рекомендується).

Для багатьох велику роль вирішує при виборі кондиціонера - це дизайн, додаткові функції (іонізація, фільтри, інверторні кондиціонери) і т.д.Хочеться трохи приділити увагу інверторним кондиціонерам (точніше, їх компресорам). Дана технологія, її особливість - це економія електроенергії та збільшення терміну служби кондиціонера за рахунок плавних пусків та згладжених переходів роботи компресора (правда не значно і при правильній експлуатації - у великий мінус та великий плюс краще утриматися від роботи кондиціонера). Інверторні кондиціонери коштують дорожче за звичайні і частіше використовують 410 фреон, чи не 22.

Раз ми торкнулися теми фреону, то в побутовій серії спліт систем і віконних кондиціонерів поширення отримав 22 фреон, але все більше оборот набирає 410 фреон, так як він вважається більш екологічно чистими, а відповідно більшість виробників кондиціонерів все більше дивляться у цьому напрямі.

Ще раз, підіб'ємо підсумок, як вибрати кондиціонер? Умови вибору прораховуються з наступних умов:

обсяг приміщення

Розташування кімнат (південь та ін), тобто. втрати

кількість електроприладів, людей тощо

конструкція стін, даху, вікон і т.д.

Всі ці характеристики переводяться в потужність - Вт (од. виміру), де йде підсумовування втрат і елементів, що виділяють тепло, після чого вибирають потрібний кондиціонер з потрібною потужністю.

Ще раз повернемося до MIDEA кондиціонера, його можна купити і поставити, ми завжди готові вам допомогти правильно вибрати модель.

Кондиціонери IDEA - цей бренд повинен так само не залишитися без нашого розгляду. У чому відмінності між MIDEA та IDEA - в принципі практично немає в чому, оскільки ці бренди націлені на середній і нижчий за середній клас населення, мають лінійки від простих до люксових моделей, приємні покупцеві через невисоку ціну і т.д. Ключових відмінностей між цими брендами практично немає, єдине IDEA трохи дешевше у вартості MIDEA.

Звичайно ж ми можемо запропонувати кондиціонери інших брендів таких як LG, SAMSUNG, TOSHIBA , MITSUBISHI, і так далі, але ми зупинилися на тих брендах кондиціонерів, які відповідають вимогам запорожців - ціна (точніше доступність) та якість !