Вхідні двері

 

Ролети на вікна, ролети на двері - ролети, ролети ALUTECH DOORHAN.

ПЕРЕХІД НА МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ

Спеціально для захисту наших вікон від сторонніх очей та непроханих гостей було створено рольставні (або ролети). Це продукт високих технологій, що поєднує основні вимоги сучасних споживачів - надійність, якість і зручність використання.

 

Ролети не тільки повністю замінюють традиційні грати, віконниці та розсувні вітрини, але й мають значні переваги.

 

Це захисні конструкції, що являють собою набірне гнучке полотно з міцних алюмінієвих або сталевих ламелів, замкнутих між собою спеціальним замком, що дозволяє полотну звернутися в компактний рулон, захований усередині компактного короба, що встановлюється над отвором вікна, дверей або воріт гаража, зовні або всередині будівлі.

 

У робочому стані (полотно опущено) рольставні забезпечують безпеку Вашої власності, виконують функції шумо- та теплоізоляції, допомагають зберегти прохолоду в жаркий день, захищають шибки від пилу та вологи, регулюють проникнення сонячних променів у будинок, що перешкоджає вигорянню предметів інтер'єру та меблів.

 

Роставниці представляють гідну альтернативу металевим ґратам, т.к. повністю задовольняють вимогам пожежної безпеки, дозволяють безперешкодно насолоджуватися видом з вікна, а також позбавляють необхідності щорічного фарбування іржавіючого металу.

Рольставні (ролети) застосовують для захисту вікон та дверей у Запоріжжі

Роставниці (ролети) виготовляються з різних видів профілів:

1. Профілі, що виготовляються роликовою прокаткою з алюмінієвої смуги, заповнені пінополіуретаном. Мають високу міцність на вигин і хороші експлуатаційні властивості.

2. Ціліснотягнуті (екструдовані) алюмінієві профілі товщиною 1-1,5 мм, і з ребром жорсткості. Призначені для виробів із підвищеними вимогами міцності та жорсткості. Найкращий захист від злому.

 

Профілі роликової прокатки бувають з м'яким та твердим пінним наповнювачем.

Їх переваги:

- міцність

- висока якість

- естетичність

- це дешевизна та зручність ручного управління (мала вага полотна)

 

Профіль із пінним наповненням застосовується для захисту склопакета від негативних зовнішніх впливів (кинутих предметів, ударів палицею). Камінь чи пляшка не розіб'ють скло. При дуже сильному ударі, можливо, на ламелі залишиться невелика вм'ятина. На працездатності захисної жалюзі це не вплине. Для повернення попереднього вигляду пошкоджену ламель можна легко замінити.

 

Відмінність твердого і м'якого пінного наповнення в тому, що останній дозволяє виготовляти ролети більшої ширини, але він дорожчий. Можна порадити введення в полотно кожні три ламелі профілю з м'яким пінним наповнювачем, одну ламель профілю з твердим пінним наповненням, якщо ширина виробу виходить близька до максимального розміру використання профілю з м'яким пінним наповненням або перевищує його.

 

Кожен профіль із пінним наповненням випускається двох модифікацій: перфорований та неперфорований. Неперфорований профіль відзначається буквою N наприкінці найменування.

 

Перфорація потрібна для забезпечення мікропровітрювання та забезпечення розсіяного світла у приміщенні, коли полотно знаходиться у розгорнутому стані. В основному використовується профіль неперфорований.

 

Екструдовані профілі мають покращені параметри намотування, що дозволяє використовувати більш компактні короби,


заощаджуючи простір та гроші. Такі профілі випускають у розширеній кольоровій гамі. Також можна використовувати профіль екструдований, зібраний у вигляді ґрат.

 

Гратові профілі бувають з прямокутною та трикутною перфорацією. Нова система ґратових профілів рекомендується для встановлення на віконні отвори, вітрини, внутрішні приміщення магазинів, торгових центрів та виставкових павільйонів.

 

При розробці найбільш оптимальної конфігурації нових екструдованих профілів для гратової системи застосовувалися сучасні методи комп'ютерного моделювання, а також враховувався досвід шведських, фінських та німецьких компаній.

 

При виборі профілю необхідно враховувати розмір отвору та необхідний характер захисту.


Монтаж ролет із вбудованим корпусом Накладний зовнішній монтаж Вбудований зовнішній монтаж Вбудований внутрішній монтаж
Монтаж роллет со встроенным корпусом Накладной наружный монтаж Встроенный наружный монтаж Встроенный внутренний монтаж

ВАРІАНТИ УПРАВЛІННЯ РОЛЕТАМИ


Компанія «АВАНТАЖ» пропонує великий вибір варіантів керування рольставнями: від ручних приводів до автоматичних. Рольставні з ручним приводом оптимальні для приміщень з невеликою кількістю вікон, невеликими або середніми отворами. Широкий асортимент ручних приводів – шнурових, кордових, вороткових – дозволить підібрати найбільш зручний для Вас варіант керування ролетою.


Шнуровий привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнуровий редукторний привід. Вантажопідйомність до 20 кг. Воротковий привід. Вантажопідйомність до 35 кг.
Шнуровий привід інерційного типу. Вантажопідйомність до 15 кг. Шнуровий привід редукторний. Вантажопідйомність до 20 кг. Ворітковий привід. Вантажопідйомність до 35 кг.
Кордовий привід. Вантажопідйомність до 80 кг. Пружинно-інерційний механізм (ПІМ). Вантажопідйомність від 6 до 100 кг.
Кордовий привід. Вантажопідйомність до 80 кг. Пружинно-інерційний механізм (ПІМ). Вантажопідйомність від 6 до 100 кг.

На відміну від ручного керування ролетами, автоматичне забезпечує найбільш комфортне користування ролетами за допомогою електроприводів без втомливого обертання ручкою або намотування за допомогою стрічки.Електроприводи високої потужності, із вбудованим радіокеруванням, із системою аварійного ручного підйому. Керувати ролетою Ви можете за допомогою різноманітних вимикачів або радіопультів. Ми пропонуємо як стандартні вимикачі, так і системи керування з обмеженим доступом. Наприклад, електронні кодові замки з ключами-мікрочіпами, замкові вимикачі та системи дистанційного радіокерування.


Електронна пластикова картка Замковий вимикач Електронний кодовий замок
Електронна пластикова картка Замковий вимикач Електронний кодовий замок

Радіопульти особливо актуальні для просторих будинків і великих офісів з великою кількістю рольставен, тому що за їх допомогою можна керувати всіма ролетами одночасно або незалежно з однієї точки..


Програмований таймер Радіопульт
Програмований таймер Радіопульт

Роставниці можуть відкриватися і закриватися в потрібний Вам час доби. Таймери відкриють рольставні вранці і закриють їх при настанні сутінків. Вони забезпечать доступ сонця до квітів та рослин усередині будинку, створять ефект присутності господарів.


        

Ремонт ролет та ремонт автоматики ролет у Запоріжжі.