Вхідні двері

 

Плануючи замовлення нових пластикових вікон, будь-яка людина бажає знати, скільки це буде коштувати все разом, адже встановлення кожного пластикового вікна розраховується індивідуально.

З чого почати?

Вартість всіх конструкцій, фурнітури та монтажних робіт розраховується виходячи з розмірів вікон та Ваших побажань. Зателефонувавши до компанії "Надійні Вікна" та назвавши розміри вікон, Ви зможете отримати попередній розрахунок бажаних конструкцій.

 

/td>< /td>

Вікно з глухою стулкою

2000 гривень

 Вікно з гухою та поворотно - відкидною стулкою

  3800 Грівен

Вікно з поворотною та поворотно-відкидною стулкою

 4700 Гривен

Вікно з двома глухими та однією поворотно - відкидною  стулкою

5600 гривень

Вікно з глухою, поворотною та поворотно-відкидною стулкою

6120 Гривен

Вікно з двома поворотними та однією поворотно - відкидною стулкою

 6610 Грівен

Балконні двері

2500 Грівен

 

Як приклад представляємо Вам розрахунок вартості пластикових вікон для однокімнатної квартири (варіант "Економ"):ціна на 2022 р - 12000 гривень + 2500 гривень

Для 2-х кімнатної квартири (варіант "Економ"): ціна на 2022р вікна з монтажем - 18000 гривень+ укоси 4100 гривні з матеріалом

Для 3-х кімнатної квартири (варіант "Економ"): вікна з монтажем на 2022р. - 22500 гривні + 5300 гривень укоси з матеріалом

У вказану вартість входять:

1. Професійне виготовлення конструкцій із однокамерним склопакетом, трикамерний профіль WDS (Україна).

У разі виготовлення з використанням трикамерного профілю ALUPLAST (Німеччина) з більш якісною фурнітурою - додайте до ціни економії WDS 15% і ви отримаєте ціну виробів преміум класу виготовлені з профілю Aluplast з фурнітурою WinkhauseЗ використанням трикамерного профілю Стеко - від ціни ALUPLAST відніміть 5,2% ви дізнаєтеся ціну варіанта стандарт.

 

2. Доставка за вказаною адресою та підйом на поверх.

3. Демонтаж старих віконних конструкцій та монтаж нових.

4. Установка підвіконь, відливів та протимоскітних сіток.

5. Оздоблення укосів у панельному чи цегляному будинку. (послуга надається за бажанням замовника)

Чому ми маємо такі низькі ціни?

1. Ми не заощаджуємо на якості наших товарів! Вікна виготовляються на високотехнологічному, повністю автоматизованому обладнанні, де використання ручної праці зведено до мінімуму. За рахунок цього забезпечується висока якість продукції та низька собівартість.

2. Ми працюємо за рахунок великого обігу! Важко встановлювати низьку ціну продукції, якщо продавати їх у малій кількості. Ми продаємо багато вікон, завдяки чому можемо дозволити собі зробити для Вас пластикові вікна дійсно доступними, а головне надійними і довговічними!

3. На відміну від інших фірм, водовідведення, сітки та підвіконня ми встановлюємо за собівартістю! 

Пам'ятайте!

Варто остерігатися виробів виготовлених кустарним способом.